انواع چاپ روی کارتن

انواع کارتن

Multiple carton boxes with household stuff and furniture in empty room of new apartment


چاپ روی کارتن

چاپ روی کارتن یا مقوا فقط شامل چاپ روی مواد جعبه برای بسته بندی و تحویل اقلام نیست، بلکه لایه دیگری نیز در این ماده همه کاره وجود دارد که شامل چاپ هنری و صنایع دستی، چاپ روی مقوا برای نمایشگرها، و چاپ بر روی مواد ورق موجدار سنگین است.

برای علائم و تبلیغات و سایر کاربردها ،مقوا را می توان در ضخامت های مختلف و کاربردهای مربوطه سازماندهی کرد. از تخته های کرافت گرفته تا مقواهای فلوت دار با وزن های مختلف، تا لانه زنبوری پیشرفته و “تخته شاهین” برای اهداف تابلو و نمایش، کاربردهای چاپ مقوای مختلفی وجود دارد .

چاپ روی مقوا برای بسته بندی محصول

ما چندین ماشین داریم که برای ایجاد جعبه ها و اقلام بسته بندی بر روی مقواهای مختلف با تغذیه رول چاپ می کنند. با چاپگر/کاترهای یکپارچه TrueVIS روی طیف وسیعی از کاغذهای کرافت و استوک کارتی چاپ و برش دهید و نتایج رنگی فوق‌العاده‌ای را برای اقلام بسته‌بندی درخواستی دریافت کنید.

برای نمونه های اولیه بسته بندی و جعبه های نمایشگر، چاپگر/کاتر سری VersaUV LEC2 برای چاپ و برش نمونه های اولیه بسته بندی و جعبه های کوتاه مدت ایده آل است. با افزودن بافت‌های جوهر براق، می‌توانید حروف برجسته، بافت‌های خاص و سایر پرداخت‌های منحصربه‌فرد را اضافه کنید تا محصولات بسته‌بندی واقعاً برجسته بسازید.

چاپ روی کارتن

چاپ روی مقوا برای برنامه های حمل و نقل

در حالی که چاپگر با حجم بالا IU-1000F می‌تواند روی ورق‌های مقوایی با اندازه‌های صنعتی برای کاربردهای جعبه حمل و نقل چاپ کند . چاپ مستقیم روی ورق‌های مقوای ۴’x8’، چاپگر/کاترهای سری LEF2 می‌توانند روی ورق های سنگین برای بسته‌بندی‌های خاص چاپ کنند. برنامه های حمل و نقل Roland DGA همچنین طیفی از تخت‌های مسطح VersaUV LEF را ارائه می‌کند که ایده‌ای برای چاپ مستقیم روی جعبه‌های کوچک برای حمل و نقل و بسته‌بندی درخواستی است.

چاپ روی مقوا برای تبلیغات نمایشی

اغلب به عنوان تخته های لانه زنبوری و سلول های کوچک شناخته می شود، نسخه نشانه و نمایشگر مقوا برای علائم و گرافیک به عنوان تخته شاهین شناخته می شود و یک ماده سازگار با محیط زیست و ۱۰۰٪ قابل بازیافت است که در اندازه های تمام ورق و در ضخامت های مختلف موجود است. این ماده برای چاپ برد روی چاپگر حجم بالا IU-1000F و برای چاپ علائم کوچک با چاپگرهای تخت VersaUV سری LEF ایده آل است.

چاپ روی مقوا برای نمایشگرهای POP و ایستاده

اگر می‌خواهید نمایشگرهای ایستاده، درپوش‌های انتهایی، پایه‌های میز و سایر محصولات مقوایی را برای استفاده به‌عنوان نمایشگرهای موقت و تبلیغاتی بسازید، چاپگر/برش‌های سری VersaUV LEC2 و بستر مسطح با حجم بالا IU-1000F انتخاب هوشمندانه‌ای از ماشین‌ها هستند. چاپگر/کاتر سری VersaUV LEC2 این قابلیت را دارد که چاپ کند، جلوه ها و بافت های جوهر براق شیک را اضافه کند، سپس مواد کارت را برای ساخت نمایشگرهای طراحی شده خاص شما برش دهد. چاپگر/برش‌های حلال زیست‌محیطی TrueVIS برای چاپ و برش مقوا برای موارد نمایش کوتاه مدت ایده‌آل هستند و در عین حال نتایج رنگی فوق‌العاده زنده را تضمین می‌کنند.

چاپ پروژه های هنری و طراحی روی مقوا

چاپگرهای رومیزی و رومیزی LEF VersaUV را می توان برای تعداد بی شماری از پروژه های هنری مختلف با کارتن های سنگین، وزن های مختلف مقواهای فلوت دار و سایر مواد مقوایی استفاده کرد. افزودن عکس‌های دیجیتال، هنر و طرح‌های خود به مقوا و کاغذ کرافت، راه منحصر به فردی برای نمایش هنر شما است ، به خصوص با افزودن بافت‌ها و افکت‌های جوهر سفید و جوهر براق. همچنین می‌توانید با چاپگر/کاترهای حلال زیست‌محیطی TrueVIS، چاپگر/کاترهای سری VersaUV LEC2، طرح‌ها و آثار هنری را روی جوراب کارتی چاپ کنید و با چاپگر تخت تخت حجم بالا IU-1000F روی ورق‌های ۸×۴ مقوای فلوت دار چاپ کنید.

چاپ روی مقوا انواع چاپ روی کارتن چاپ روی بسته بندی

     

چرا بسته بندی کارتن مهم است؟

کلمات معنادار از معلم معامله گران به ما کمک می کند تا بفهمیم که تقویت کسب و کار و ایجاد برند شما مهمتر از مزایای پولی است که از آن به دست می آورید. جعبه های کارتنی به شما کمک زیادی در موفقیت تجارت خود می کنند .

جعبه‌های کارتن راه‌حل‌های بسته‌بندی نوآورانه کاملی برای چندین صنعت مانند صنایع غذایی، صنایع آرایشی و بهداشتی، صنعت داروسازی و بسیاری از صنایع دیگر هستند. اما طیف گسترده ای از جعبه های کارتنی وجود دارد و هر نوع هدف خود را انجام می دهد.

بنابراین بهتر است در انتخاب موردی که نیازهای شما را برآورده می کند دقت کنید و همچنین به یاد داشته باشید که تحت تأثیر جنبه های سطحی مانند ظاهر و رنگ قرار نگیرید. در عوض، جنبه های کاربردی آن مانند دوام، ساخت و قابلیت آن را در نظر بگیرید.

در دنیای امروز بسته بندی بسیار مهم است . به همین دلیل چاپ روی کارتن یامقوا در بسته بندی که نمای اصلی کار است بسیار جلوه ی زیبایی به این بخش مهم از بیزینس میدهد.

لیتوس همواره در تلاش است تا در صنعت پیش از چاپ بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه بدهد . با ما همراه باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02133769131 - 02133770301