مشکلات چاپ فلکسو و دغدغه های مشتریان

مشکلات چاپ فلکسو همواره دغدغه ی اصلی کلیشه سازی اسپاد بوده است . یکی از بزرگترین دلایلی که چاپ گستر اسپاد به وجود آمد ، رفع تمام کمال مشکلات چاپ فلکسو بوده است . خیلی مسائلی فراوانی در این امر دخیل است . رفع تمامی این دغدغه ها نیاز به تکامل بالای کلیشه سازی مد نظر دارد . یکی از معیار های سنجش این تکامل ، میزان تجربه ی آن کلیشه سازی میباشد . کلیشه سازی لیتوس و پاپیروس هر کدام بیشتر از ۲۵ سال سابقه درخشان در زمینه ی کلیشه سازی دارند . حال تصور کنید با ادغام این دو کلیشه سازی ، چاپ گستر اسپاد پدید آمده است .

مشکلات چاپ فلکسو

کلیشه ژلاتینی از رایج ترین کلیشه های تولیدی میباشد . اغلب مشتریان این کلیشه دغدغه های یکسانی دارند و همواره به دنبال کلیشه سازی هستند که تمامی آنها را رفع کند . حال بر خود واجب میدانیم که گوشه ای از قدم هایی که در اسپاد در راستای رفع نیاز های مشتریان انجام دادیم را برایتان شرح دهیم .

طول عمر کلیشه

شما حساب کنید قیمت یک محصول ده تومن میباشد و ما آن محصول را برای ۱۰ بار استفاده میخواهیم . حا اگر اون محصول بعد از ۵ بار استفاده کارایی اولیه رو از دست بده . هم هزینه دوبرابر میشه هم درد سر های ثبت سفارش . درسته قیمت در مرحله اول مهمه اما نه به هر قیمتی . پس باید خیلی دقت کنیم در کیفیت ساخت کلیشه . استفاده از مواد اولیه ای که امتحانش را پس داده باشد امری بسیار ضروری است . چاپ فلکسو امری بسیار تخصصی میباشد که خیلی باید در انتخاب مجری آن دقت کنیم .

پایین بودن کیفیت چاپ

زمانی که کلیشه مد نظرتون رو سفارش میدید انتظار دارید که خروجی چاپ آن بسیار با کیفیت باشد . تکنولوژی روز به روز با پیشرفت خود ، کمک شایانی در رفع نیازهای ضروری کاربران آن صنف میکند . در هر موضوعی که ورود میکنیم باید تحقیق کنیم ، خدماتی که به ما ارائه میشود بر اساس چه نسل از تکنولوژی میباشد . در صنعت کلیشه سازی نسل چهارم تکنولوژی با فناوری سال ۲۰۲۲ دارای تکامل بیشتری نسبت به نسل های قبل خود میباشد . استفاده کلیشه سازی ازین نسل باعث مرغوبیت هر چه بیشتر کلیشه ژلاتینی میشود .

مشکلات چاپ فلکسو در زمینه طراحی

موضوعات بسیاری در امر طراحی دخیل میباشد . ما در ابتدا طرحی مد نظرمان است که انتظار داریم آن طرح بدون کوچکترین فرقی برای ما فرستاده شود . در عین حال بودن طراحان مجرب و متعدد در آن کلیشه سازی باعث هماهنگی بیشتر در زمینه طراحی میشود . این موضوع سبب میشود ، طرح ما اختصاصی خودمان باشد و بدون واسطه و با سرعت بسیار بالا ما به طرح مد نظرمان برسیم . موضوع بعدی نرم افزاری است که با آن طراحی میشود . اسکو یک نرم افزار تخصصی طراحی کلیشه میباشد ، استفاده ازین ابزار در این زمینه ضروری است .

نکته بعدی آشنایی آن طراح ها با انواع و اقسام دستگاه های چاپ میباشد . این موضوع باعث ، مناسب بودن طرح تایید شده برای دستگاه چاپ ما میباشد . این امر باعث میشود خروجی چاپ بسیار با کیفیت و کاملا دلخواه ما باشد .

مدت زمان تولید کلیشه

از زمانی که ما طرح را تایید میکنیم ، تا زمانی که کلیشه ژلاتینی به دست ما میرسد . باید کمتر از یکروز باشد . به این شکل ما سریعتر به خواسته ی خودمان میرسیم و کارمان سریعتر به نتیجه میرسد . در این موضوع مشخص بودن و سهولت روند سفارش هم امری بسیار ضروری است . راه حل این موضوع سیستم ثبت سفارش آنلاین کلیشه ژلاتینی میباشد . فرض کنید صفر تا صد روند سفارش ما بصورت آنلاین باشد . به این شکل همواره در جریان روند سفارش خود میباشم . در عین حال هر زمانی که بخواهیم میتوانیم ثبت سفارش کنیم و به روند کار سرعت بسزایی ببخشیم .

قیمت کلیشه

خرید مواد اولیه با حجم بالا و بدون واسطه میتواند قیمت تمام شده ی تولید را برای کلیشه سازی کاهش دهد . این موضوع قطعا تاثیر بسزایی در قیمت تمام شده ی کلیشه ژلاتینی دارد . پس در ابتدا که قطعا قیمت برای ما مهم است . تحقیقاتی را هم باید انجام بدهیم تا متوجه دلیل پایینتر بودن قیمت آن کلیشه سازی نسبت به رقبا شویم .

این مقاله همواره با علم روز کلیشه سازی به روز خواهد شد . ازینکه ما با هستید سپاس گزاریم . پیشنهاد ما به شما استفاده از سیستم ثبت سفارش آنلاین کلیشه ژلاتینی چاپ گستر اسپاد میباشد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02133769131 - 02133770301